Tisztelt Lakosság!
A mai napon a hulladék szállító autónk a Kisfaludy utcába nem tudott behajtani az úton végzett munkálatok miatt.
A következő szállítási napon plusz zsákban kihelyezett hulladékot is elszállítanak a kollégák.
Valamint a nagy melegre való tekintettel a kollégák reggel 5:00 órakor már szedik a hulladékot a településeken, így kérjük fokozottan figyeljenek az időben kihelyezésre.
Köszönjük szíves megértésüket és együttműködésüket!
Collect Viridis Kft.